Hakkımızda

QR, Snap Kodu veya Görüntü tanıma sistemleri gittikçe gelişmekte. Apple ve Android sistemleri sayesinde QR kodları otomatik olarak taranıyor. Yeni teknolojilerle kullanıcı ilgilendiği veri ve servisle hemen etkileşim içine girebiliyor. Pazarlama fırsatları iyi değerlendirmek gerekir.

Odak noktamız dinamik olarak qr barkodlar oluşturmak ve e-ticaret döneminde geçikmeksizin ve anlık, güler yüzlü hizmetleri firmalarla buluşturmak.QR kod hizmetlerimizi organik gıda başta olmak üzere tüm ürüticiler, hizmet sektörü, Emlak ofisleri, oto galeriler, yayınevleri, matbaa ve reklam sektörü dinamik qr kod barkodun en yaygın kullanım olanağı olan alanların başında gelmekte. QR, doğru anda doğru ekranda bulunan kullanıcılara doğru bilgileri doğru şekilde sunar.


Şirin tasarımlarla dinamik olarak QR kodları üretmek ve bunları satın alma ve ödeme çözümleriyle doğru yere sunmak bu kompakt paketin bir parçasıdır. Uygun ve doğru içerikler elde etmek, doğru ölçekte kalite ve benzersiz satış noktasının kucaklandığı yerlerde kritik öneme sahiptir. Genel deneyim, eğlenceli ve neşelidir. Biz ekip olarak qr kod barkodun dinamik içerikle hayatımızın bir çok alanına dokunabileceğini düşünüyoruz. Çalışmalarımız sizden gelen önerilerle daha da verimli

Çalışmalarımıza katkı sunmak isterseniz bizimle iletişime gecebilirsiniz.


 


İletişim

İstanbul, TÜRKİYE
İstanbul Ticaret Sarayı Giriş Kat No:40 Giyimkent
ESENLER
Telefon: 0212 281 87 77 - 0 532 540 25 64

İletişim İçin Tarayın

Hakkımızda

QR Barkod Yazılım ve İş Geliştirme Ekibi olarak memnuniyetiniz için bizimle paylaşmaya yönelik öneri ve önerilerinizi aldığımızdan emin olabilirsiniz.

English