Organik Yiyecek QR Kod

QR Code sytem, müşterileri organik ve diğer tüm ürünler için temel ürün bilgilerine yönlendiren anlık bir sistemdir. QR kodları, organik gıdaları en kritik bilgi etiketleri ile tanımlamak için QR etiketine anında dokunarak kullanılabilir.

Gıda ürünleri QR kodlarınız için ve ayrıca raflar ve paketler için yaratmanızı öneriyoruz. Bilgileri bir Excel sayfasıyla paylaştığınızda QR kodları yapabiliriz ve ürün adı, organik özellik, alerjik olmayan alerjik, menşe ülke ve hasat zamanı, gübreleme türünde bilgi verilebilir. Günümüzde, tüm malzemelerin verilmesi devlet tarafından teşvik edilmektedir ve müşteriler için tüm ürün bilgilerini görmek isteyenler daha fazla bilgi için aşağı kaydırırlar. Çıkartmalar için bilgileri yönetebiliriz, web sitesi için ve doğru zamanda istedikleri bilgiler için doğru alana yönlendirebiliriz.

Qr barkod okuyucular tüm iphone cep telefonlarından otomatik gelmekte. Yanı ek program yüklemesine gerek yok. Androidlerde ise Samsung'un bazı modellerinde yine yüklü gelmekte. Cihazın kamerasından qr barkod taratılabilmekte. Diğer cihazlar (android) için google play store de bir çok ücretsiz uygulama mevcut. Örneğin "qr droid" indirilebilir.

Piyasada, QR kodları yalnızca web sitelerinde statik bağlantı olarak ve bağlantının müşterileri değiştiği zaman ürüne erişemediğinde kullanılabilir. Dinamik QR kodlarımız, ürün için gerçek zamanlı olarak değişiklikler yapar ve böylece her zaman en güncel bilgilere müşteriler tarafından erişilir. Web siteleri bu hizmet için mükemmel bir şekilde eklenmemiş ve ürün bilgisi eklenmemiş, webmaster'a ekleme ve bir QR kodu için aqrcode jeneratörüne gitmek gibi iki ayrı çalışma yapılmıştır. Ardından bağlantı kopyalandı ve arşivlendi. Daha sonra kodları ve ürünleri her zaman hassasiyetle eşleşmediğinden eşleşmeleri kolay bir iş değildir. QR kodlarında size kolaylık sağlıyoruz.


Çözüm

Ürünleri "kontrol panelimizden" ekleyebilirsiniz. Tek bir tıklamayla fotoğraf ekleyin ve video için bir video bağlantısı ekleyin. Aynı yerden QR kodu oluşturun. QR kodunu kaydederken oluşturulan ve onu bilgisayarınıza fotoğraf olarak kaydedebilirsiniz. Ürünler grafik halinde olacak ve tüm güncellemeler bu kontrol panelinden yapılabilir. Yani tüm içerik dinamik ve anında olacak. Hizmetlerimizdeki en önemli özelliklerden biri, taranan ürünlerin taranması durumunda kim ve ne zaman takip edileceğinizi sağlamaktır.

Yüksek kalitede bir yazılım geliştirdik ve müşterilerimiz ekran tasarımımıza aşina olacaklar. Mobil olarak uyarlanmış ürün kartları fotoğraf, video, haritadaki hasat yeri, organik, alerji bilgisi ve helal sertifikaları ve daha fazlasını mümkün hale getirecek. Tüm QR kodlarını ilk aşamada kendimiz oluşturalım ve sonra sizin emrinizde olacak ve tedarikçilerinizle paylaşılabilecek kontrol panelimizden bunu yapabilirsiniz.

 

Örnek Qr Barkod Ürün Bağlantıları: